Nasze porady

To jest strona od nauczycieli, dla nauczycieli. Wiemy jak ciężki to zawód, ile czasu pochłania przygotowanie do zajęć i ile energii wymaga przeprowadzenie ciekawej lekcji. Sami to przeżywamy. Dlatego zrodził się pomysł, by owocami tych przygotowań dzielić się z innymi. Mamy dla Was trochę porad, trochę wskazówek, trochę gotowych materiałów i całą masę pomysłów co z nimi robić, jak z nich korzystać i jak ułatwiać sobie dzięki nim codzienną pracę, czyniąc ją łatwiejszą i bardziej efektywną. Szkoda Twojego czasu i energii, na przygotowywanie od zera wszystkich materiałów. Z nami przygotujesz się do zajęć lepiej, a zajęcia będą ciekawsze. Skoro tu jesteś, to oznacza że dbasz by Twoje lekcje były czymś więcej niż schemat z podręcznika i wiesz, czego ci do tego potrzeba. Mamy nadzieję że znajdziesz to wszystko u nas !Przejrzyj nasze pomysły, znajdziesz wśród nich pewną grupę pomysłów, które nie składają się z gotowych rozwiązań, a z porad i sugestii. Jak przełamać lody na 1-szej lekcji, jak poradzić sobie z niesfornym uczniem, czy też grupą zmęczoną późną porą zajęć. Szukaj więc porad naszych przyjaciół, ich doświadczenie jest na wyciągnięcie ręki.Udoskonalaj technikę

Pewna grupa naszych publikacji dotyczy technik uczenia i sposobów prowadzenia zajęć. Poświęcamy kilka z nich systemom motywowania uczniów, kwestiom organizacyjnym, metodom oceniania itp. Z pewnością część z nich dobrze znasz i stosujesz, ale warto poznać jak robią to inni, jakie są alternatywy i poznać ich dobre i złe strony.

Co to takiego

Jesteśmy portalem przeznaczonym dla nauczycieli angielskiego z misją, którzy chcą zaproponować swoim uczniom coś więcej niż tylko materiały zawarte w podręczniku.

Boxes-bottom-shaddow

Oferujemy porady i pomoce dydaktyczne w postaci tradycyjnych ćwiczeń, zabaw interaktywnych, gier planszowych oraz innych materiałów do pracy w grupach. Nasze materiały opracowane zostały na czterech poziomach zaawansowania.

Boxes-bottom-shaddow

Część materiałów zawartych na naszym portalu jest darmowa. Zobacz: darmowe ćwiczenia. Resztę możesz pobrać dzięki mikro płatnościom.

Boxes-bottom-shaddow

Pobrane/zakupione na naszym portalu materiały pomogą urozmaicić Wasze lekcje, jednocześnie oszczędzając Wasz czas. Możecie ich używać wielokrotnie. Ich koszt jest bardzo niski (cena biletu autobusowego) lub są wręcz darmowe. Co bardzo ważne, nasze materiały są również solidnie przygotowane od strony merytorycznej i graficznej.

Boxes-bottom-shaddow

Szukaj pomysłów

Przeglądaj kategorie