Co u nas znajdziesz

Podzieliliśmy materiały, które udostępniamy, na 2 grupy: gramatyka i ortografia oraz słownictwo i komunikacja. Każda z nich zawiera kilkanaście kategorii. Kategorie łączą pomysły dotyczące konkretnych zagadnień jak np. czasy czy pewne grupy słownictwa. Wszystko dla Twojej wygody. Wybierając kategorię z menu, które znajdziesz w prawej kolumnie na liście pomysłów, filtrujesz pomysły po danym kryterium. To nie oznacza jednak, że jeden pomysł należy wyłącznie do jednej grupy czy kategorii. Granice są często płynne, a na dodatek materiał może poruszać kilka aspektów.Dodaliśmy także oprócz kategorii w 2 grupach również tagi. Opisują one pomysł na innym poziomie abstrakcji. Nie tylko doprecyzowują czego dotyczy, ale także określają co dany pomysł zawiera i pozwalają na znalezienie podobnych pomysłów.Jak z nich korzystać


Każdy pomysł na lekcję składa się przede wszystkim z opisu. Nie znajdziesz tu dziwnych plików bez opisu, niezrozumiałych narzędzi czy nie wiadomo do czego służących dodatków. Największy nacisk kładziemy bowiem na opis i przykłady użycia każdego z pomysłów. Prezentujemy czas jaki naszym zdaniem będzie potrzebny na jego zastosowanie (zwykle 10-15 minut, w końcu podręcznik też trzeba kiedyś przerobić :-) Piszemy co będzie ci potrzebne (np. wydrukuj i potnij, użyj rzutnika, weź ze sobą mała piłeczkę…) i jak z tego skorzystać. Zobacz nasze darmowe pomysły, aby przekonać się jak wygląda nasz standard opisu.Co to takiego

Jesteśmy portalem przeznaczonym dla nauczycieli angielskiego z misją, którzy chcą zaproponować swoim uczniom coś więcej niż tylko materiały zawarte w podręczniku.

Boxes-bottom-shaddow

Oferujemy porady i pomoce dydaktyczne w postaci tradycyjnych ćwiczeń, zabaw interaktywnych, gier planszowych oraz innych materiałów do pracy w grupach. Nasze materiały opracowane zostały na czterech poziomach zaawansowania.

Boxes-bottom-shaddow

Część materiałów zawartych na naszym portalu jest darmowa. Zobacz: darmowe ćwiczenia. Resztę możesz pobrać dzięki mikro płatnościom.

Boxes-bottom-shaddow

Pobrane/zakupione na naszym portalu materiały pomogą urozmaicić Wasze lekcje, jednocześnie oszczędzając Wasz czas. Możecie ich używać wielokrotnie. Ich koszt jest bardzo niski (cena biletu autobusowego) lub są wręcz darmowe. Co bardzo ważne, nasze materiały są również solidnie przygotowane od strony merytorycznej i graficznej.

Boxes-bottom-shaddow

Szukaj pomysłów

Przeglądaj kategorie