Bawiąc uczy...

Nic tak nie zachęca do uczenia jak dobra zabawa, i nic tak nie męczy w nauce – jak nuda i monotonia. Pozbądź się nudy na swoich zajęciach ! Proponujemy wiele pomysłów jak urozmaicić lekcję o kilka-kilkanaście minut dobrej zabawy, która utrwali materiał a przy okazji poprawi atmosferę. Koniec ze zmęczonymi i znudzonymi uczniami, z twarzami wlepionymi w podręcznik. Nasze pomysły to także idealne wypełniacze czasu, gdy materiał z podręcznika się skończył, a do końca lekcji zostało nieco czasu. Kilka minut rozluźnienia znacznie podniesie także Twoje notowania w oczach ucznia. Wróci do domu mniej zmęczony, bardziej zadowolony – a to ważne. Dla niego i dla Ciebie.Mamy wiele pomysłów na gry i zabawy, dla każdej grupy wiekowej (nawet dorosłych), zarówno gry grupowe jak i jedno lub dwu osobowe, gry ruchowe i gry intelektualne....ucząc bawi


Przedstawiamy także pomysły jak przystępnie przekazywać trudniejsze partie materiału, by nauka sama w sobie była przyjemnością, a nie tylko zakuwaniem na pamięć. Poznaj metody ułatwiające zapamiętywanie, korzystaj z odpowiednio dobranego materiału – niech uczenie będzie łatwiejsze.Co to takiego

Jesteśmy portalem przeznaczonym dla nauczycieli angielskiego z misją, którzy chcą zaproponować swoim uczniom coś więcej niż tylko materiały zawarte w podręczniku.

Boxes-bottom-shaddow

Oferujemy porady i pomoce dydaktyczne w postaci tradycyjnych ćwiczeń, zabaw interaktywnych, gier planszowych oraz innych materiałów do pracy w grupach. Nasze materiały opracowane zostały na czterech poziomach zaawansowania.

Boxes-bottom-shaddow

Część materiałów zawartych na naszym portalu jest darmowa. Zobacz: darmowe ćwiczenia. Resztę możesz pobrać dzięki mikro płatnościom.

Boxes-bottom-shaddow

Pobrane/zakupione na naszym portalu materiały pomogą urozmaicić Wasze lekcje, jednocześnie oszczędzając Wasz czas. Możecie ich używać wielokrotnie. Ich koszt jest bardzo niski (cena biletu autobusowego) lub są wręcz darmowe. Co bardzo ważne, nasze materiały są również solidnie przygotowane od strony merytorycznej i graficznej.

Boxes-bottom-shaddow

Szukaj pomysłów

Przeglądaj kategorie