Nasza misja

Nasze motto to „zabij nudę na lekcji”. Tak moglibyśmy chyba najpełniej określić przyświecający nam cel. Pamiętamy przy tym że czas nauczyciela nie jest z gumy, a dokładanie kolejnych obowiązków, zwiększanie obłożenia papierami, formalności itp. to domena naszych szefów. Nauczyciele muszą się trzymać razem i ułatwiać sobie codzienną i tak już niełatwą pracę. Dlatego w ramach idei „nauczyciele – nauczycielom” przygotowaliśmy (i przygotowywać będziemy) pomysły na urozmaicenie i ulepszenie lekcji. Od pomysłów czysto praktycznych, po porady warsztatowe i techniczne. Chcemy dzielić się pomysłami, wskazówkami, gotowymi materiałami, ale chcemy się także wsłuchiwać (wczytywać) w komentarze, by nasze porady trafiały w faktyczne zapotrzebowanie.Ekipa


Za stroną PomysłyNaLekcje.pl stoi grupka przyjaciół, są wśród nich nauczyciele języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem, graficy i programiści. Każdy zna się na swojej robocie, dla każdego z nasto nie tylko praca, ale i pasja. Tworzymy ten portal, bo wiemy, że jest potrzebny. Jeśli podoba Ci się efekt naszej pracy – daj nam o tym znać. Może chcesz byśmy coś przygotowali specjalnie dla Ciebie? Dla Twojej szkoły językowej, szkoły czy na własny użytek ? Skontaktuj się z nami, lubimy wyzwania.

Co to takiego

Jesteśmy portalem przeznaczonym dla nauczycieli angielskiego z misją, którzy chcą zaproponować swoim uczniom coś więcej niż tylko materiały zawarte w podręczniku.

Boxes-bottom-shaddow

Oferujemy porady i pomoce dydaktyczne w postaci tradycyjnych ćwiczeń, zabaw interaktywnych, gier planszowych oraz innych materiałów do pracy w grupach. Nasze materiały opracowane zostały na czterech poziomach zaawansowania.

Boxes-bottom-shaddow

Część materiałów zawartych na naszym portalu jest darmowa. Zobacz: darmowe ćwiczenia. Resztę możesz pobrać dzięki mikro płatnościom.

Boxes-bottom-shaddow

Pobrane/zakupione na naszym portalu materiały pomogą urozmaicić Wasze lekcje, jednocześnie oszczędzając Wasz czas. Możecie ich używać wielokrotnie. Ich koszt jest bardzo niski (cena biletu autobusowego) lub są wręcz darmowe. Co bardzo ważne, nasze materiały są również solidnie przygotowane od strony merytorycznej i graficznej.

Boxes-bottom-shaddow

Szukaj pomysłów

Przeglądaj kategorie