Szybki start z szablonami

Pobieraj nasze gotowe szablony materiałów dodatkowych i w kilka chwil przygotuj ciekawy dodatek do lekcji. Cała masa gotowych wycinanek słownych, krzyżówek, gier planszowych, układanek czeka na odkrycie. Zdziwisz się jak wiele wnoszą one kolorytu do codziennej lekcji – i nie ma znaczenia czy to kilkuletnie maluchy, czy dorośli. Z naszymi szablonami nie tracisz czasu na żmudne przygotowania, poszukiwania materiałów czy narzędzi do ich wykonania, dostajesz gotowy szablon do druku lub użycia na tablicy/rzutniku oraz co ważne – dostajesz opis użycia.Potrzeba zaledwie kilku minut by przeczytać cały opis, pobrać i ewentualnie wydrukować załączniki. To takie proste, a efekty cie zaskoczą.Co to takiego

Jesteśmy portalem przeznaczonym dla nauczycieli angielskiego z misją, którzy chcą zaproponować swoim uczniom coś więcej niż tylko materiały zawarte w podręczniku.

Boxes-bottom-shaddow

Oferujemy porady i pomoce dydaktyczne w postaci tradycyjnych ćwiczeń, zabaw interaktywnych, gier planszowych oraz innych materiałów do pracy w grupach. Nasze materiały opracowane zostały na czterech poziomach zaawansowania.

Boxes-bottom-shaddow

Część materiałów zawartych na naszym portalu jest darmowa. Zobacz: darmowe ćwiczenia. Resztę możesz pobrać dzięki mikro płatnościom.

Boxes-bottom-shaddow

Pobrane/zakupione na naszym portalu materiały pomogą urozmaicić Wasze lekcje, jednocześnie oszczędzając Wasz czas. Możecie ich używać wielokrotnie. Ich koszt jest bardzo niski (cena biletu autobusowego) lub są wręcz darmowe. Co bardzo ważne, nasze materiały są również solidnie przygotowane od strony merytorycznej i graficznej.

Boxes-bottom-shaddow

Szukaj pomysłów

Przeglądaj kategorie